• 21 czerwca 2024 roku miała miejsce uroczystość zakończenia roku szkolnego w naszej szkole. Wydarzenie to zgromadziło całą szkolną społeczność, która z niecierpliwością oczekiwała na oficjalne zakończenie roku szkolnego oraz wręczenie świadectw.
  •  

  • Aktualności

    • ZWROT ŚRODKÓW ZGROMADZONYCH W APLIKACJI ZAMOWPOSILEK.PL
     • ZWROT ŚRODKÓW ZGROMADZONYCH W APLIKACJI ZAMOWPOSILEK.PL

      Szanowni Państwo,
      W związku ze zmianą firmy cateringowej obsługującej naszą szkołę, zmienia się również system zamówień.
      Środki zgromadzone na Państwa kontach w aplikacji "zamówposiłek.pl" zostaną zwrócone. W tym celu należy napisać maila na adres: biuro@obiadydlaprzedszkoli.pl . W treści maila podać: imię i nazwisko dziecka, szkołę, grupę, kwotę do zwrotu oraz numer rachunku bankoweg, na który ma być dokonany zwrot śrotków.

    • POSIŁKI W PRZEDSZKOLU od 1 WRZEŚNIA
     • POSIŁKI W PRZEDSZKOLU od 1 WRZEŚNIA

      Szanowni Państwo,
      Przedstawiam instrukcję rejestracji w aplikacji "startedu" oraz zamawiania posiłków dla dzieci.
      Proszę rejestrować konta, wprowadzać dane dzieci i zamawiać posiłki od 1 września.
      W razie problemów lub zamówienia indywidualnych diet prosimy kontaktować się z przedstawicielką firmy cateringowej Panią Małgorzatą Wojtkowską tel. 577 595 729

      UWAGA!
      Poniższa instrukcja dotyczy wyłącznie dzieci przedszkolnych. Dzieci szkolne rejestrujemy ze szkolnego linku zamieszczonego w instrukcji dla dzieci szkolnych, który wyślę dla rodziców dzieci szkolnych w osobnej wiadomości. Oba konta powiążą się automatycznie gdy użyjecie Państwo tych samych danych do logowania/rejestracji.
      INSTRUKCJA WRAZ Z LINKIEM DO REJESTRACJI:
      Instrukcja_dla_rodzica_-_SP_HUTA_MINSKA_PRZEDSZKOLE_.pdf

      Proszę o przekazywanie informacji innym rodzicom tak, aby dotarła jak najszybciej do wszystkich zainteresowanych

    • POSIŁKI W PRZEDSZKOLU OD 1 WRZEŚNIA
     • POSIŁKI W PRZEDSZKOLU OD 1 WRZEŚNIA

      Szanowni Państwo,
      Przedstawiam instrukcję rejestracji w aplikacji "strtedu" oraz zamawiania posiłków dla dzieci.
      Proszę rejestrować konta, wprawadzać dane dzieci i zamawiać posiłki od 1 września.
      W razie problemów lub zamówienia indywidualnych diet prosimy kontaktować się z przedstawicielką firmy
     • WYPRAWKA Dzieci z oddziału przedszkolnego B- wych. B. Nalazek

      WYPRAWKA Dzieci z oddziału przedszkolnego B- wych. B. Nalazek

      Zgodnie z ustaleniami na zebraniu przedstawiam listę potrzebnych przyborów, które zakupują Rodzice dla Dzieci. Wszystkie przybory Dzieci będą przechowywać w indywidualnych szafkach w sali lekcyjnej.

      WYPRAWKA

      * zeszyt w trzy linie

      * długopis niebieski lub czarny

    • HARMONOGRAM SPOKAŃ ORGANIZACYJNYCH W PRZEDSZKOLU
     • HARMONOGRAM SPOKAŃ ORGANIZACYJNYCH W PRZEDSZKOLU

      Szanowni Państwo,
      Poniżej przedsawiamy terminy spotkań z wychowawcami poszczególnych grup:

      TRZYLATKI
      29 sierpnia, wtorek, godzina 17:00 (sala Skrzatów)

      CZTEROLATKI
      28 sierpnia, poniedziałek, godzina 17:30 (sala nr 8)

      PIĘCIOLATKI
      29 sierpnia, wtorek, godzina 18:00

      SZEŚCIOLATKI (DWIE G
    • DYŻUR WAKACYJNY W PRZEDSZKOLU
     • DYŻUR WAKACYJNY W PRZEDSZKOLU

      Szanowni Państwo,
      Posiłki dla dzieci zapisanych na dyżur wakacyjny zapewnia firma cateringowa.
      Zamówienia i rozliczenia odbywają się poprzez aplikację zamowposilek.pl
      Śniadanie można zamówić do godziny 18:00 dnia poprzedniego.
      Obiad i podwieczorek można zamówić do godziny 08:30 bieżącego dnia.
    • SPOTKANIE Z RODZICAMI TRZYLATKÓW
     • SPOTKANIE Z RODZICAMI TRZYLATKÓW

      Serdecznie zapraszamy rodziców dzieci trzyletnich, rozpoczynających edukację przedszkolną na spotkanie z wychowawczyniami, które odbędzie się we wtorek, 29 sierpnia o godzinie 17:00.
      SPOTKANIE Z RODZICAMI TRZYLATKÓW - Obrazek 1
     • 15 czerwca 2023 PIKNIK KLASY 3.

      15 czerwca 2023 PIKNIK KLASY 3.

      Nina gościła nas na swoim podwórku. Przestrzeń, towarzystwo, smakołyki - to wszystko sprawiło, że kilkugodzinna zabawa sprawiła wszystkim wiele radości. Dziękujemy RODZICOM za zorganizowanie tak wspaniałej imprezy. Chcemy jeszcze..........

     • Wizyta Towarzystwa Pamięci 7 Pułku Ułanów Lubelskich.

      Nowa galeria Wizyta Towarzystwa Pamięci 7 Pułku Ułanów Lubelskich. została dodana do albumu fotograficznego

      Sikorska Wioleta

      W środę 14 czerwca w naszej szkole odbyło się spotkanie uczniów klas 4-8 z przedstawicielem Towarzystwa Pamięci 7 Pułku Ułanów Lubelskich. Pan Przemysław Fedorowicz w umundurowaniu z epoki bardzo ciekawie przedstawił naszym uczniom dzieje, jak i tradycję kawalerii II Rzeczypospolitej, w tym 7 Pułku. Przekaz słowny wzbogacony został prezentacją umundurowania i broni kawaleryjskiej. Z całą pewnością było to niezwykle cenne doświadczenie, zwłaszcza dla młodych ludzi.

     • Wyjazd klasy 4 do Liwa.

      Nowa galeria Wyjazd klasy 4 do Liwa. została dodana do albumu fotograficznego

      Irena Nowak

      W dniu 6 czerwca 2023 r. uczniowie kl. 4 wzięli udział w wycieczce do Muzeum Zbrojowni na Zamku w Liwie, w ramach programu pn. „Kulturalna szkoła na Mazowszu”, której inicjatorem jest Samorząd Województwa Mazowieckiego. Dzięki tej akcji, uczniowie za 1 zł mogli zwiedzić reprezentacyjną Salę Rycerską w barokowym dworku, Piwnice Gotyckie, Zamkową Wieżę, z której roztacza się piękny widok na malowniczą Dolinę Liwca oraz Zbrojownię, gdzie mieści się główna ekspozycja różnych gatunków broni – od czasów starożytnych, przez średniowiecze, XVII i XVIII w., czasy napoleońskie i rewolucję przemysłową, aż po burzliwe czasy I i II wojny światowej. Kolekcję uzupełnia malarstwo batalistyczne i zabytkowe, stylowe meble..

     • „Gdzie można dzisiaj świętych zobaczyć?” – finał konkursu diecezjalnego

      Nowa galeria „Gdzie można dzisiaj świętych zobaczyć?” – finał konkursu diecezjalnego została dodana do albumu fotograficznego

      Irena Nowak

      6 czerwca 2023 r. nasi uczniowie – Klaudia Miąsek i Karol Podobas z kl. 8 wzięli udział w finałowych zmaganiach konkursu diecezjalnego „Gdzie można dzisiaj świętych zobaczyć?”. Konkurs odbył się w gościnnych murach Szkoły Podstawowej im. 1 Pułku Szwoleżerów Józefa Piłsudskiego w Malcanowie, gmina Wiązowna. O godzinie 10.00 przybyłych uczestników i ich opiekunów powitał Dyrektor Wydziału Nauki Katolickiej ks. Mariusz Czyżewski oraz Wójt Gminy Wiązowna – Janusz Budny wraz z Dyrektor szkoły – Panią Grażyną Kilbach. Następnie uczniowie przystąpili do pisania testu konkursowego. Po upływie wyznaczonego czasu, uczniowie pojechali autokarem do kościoła Św. Wojciecha w Wiązownie, gdzie bł. Hanna Chrzanowska – jedna z postaci konkursowych – została ochrzczona.

     • Wycieczka na Farmę Iluzji

      Nowa galeria Wycieczka na Farmę Iluzji została dodana do albumu fotograficznego

      Anna Woźniak

      6 czerwca 2023 r. uczniowie z klasy V szkoły podstawowej odbyli wycieczkę krajoznawczą do Mościsk koło Woli Życkiej w województwie mazowieckim. Naszym celem był Park Edukacji i Rozrywki, w którym uczniowie mogli się bawić, ale też uczyć i eksperymentować Na Farmie Iluzji można było obejrzeć wiele niesamowitych budowli, gigantyczne zabawki oraz miejsca pełne magii. Najwięcej wrażeń wywarły na nas: Labirynt luster i Tunel zapomnienia. Wiele emocji, nawet wywołujących strach wzbudził u uczniów: Grobowiec Faraona i Zakręcony domek. Ciekawym przeżyciem było wejście do Pokoju Amesa oraz do Latającej Chaty Tajemnic. Atrakcją wycieczki było spotkanie z iluzjonistą Panem Ząbkiem, ale także szukanie wyjścia z wiklinowego labiryntu. Bawiliśmy się super! A pogoda wymarzona- sami zobaczcie!

     • Dzień Dziecka w naszej szkole.

      Nowa galeria Dzień Dziecka w naszej szkole. została dodana do albumu fotograficznego

      Anna Wożniak, Katarzyna Skrzyńska

      Tegoroczne obchody Dnia Dziecka zostały, przez Samorząd Uczniowski, zorganizowane na świeżym powietrzu, pod hasłem integracji, zacieśniania relacji , w dobrym samopoczuciu ​ fizycznym i psychicznym. Uczniowie naszej szkoły mogli budować więzi, świetnie się bawić, po prostu ze sobą być, cały dzień spędzając na świeżym powietrzu, biorąc udział w kalamburach, spacerach, zabawach i grach integracyjnych. Zabawy przygotowali uczniowie klasy 8, którzy wspaniale sprawdzili się jako animatorzy.

     • Poznaj Polskę - relacja z dwudniowej wycieczki

      Sprawozdanie z dwudniowej wycieczki zrealizowanej w ramach programu „Poznaj Polskę”

      Nasza szkoła zakwalifikowała się do udziału w projekcie Ministerstwa Edukacji i Nauki pt.: "Poznaj Polskę". Program ma na celu umożliwienie uczniom udziału w wycieczkach rozpowszechniających wiedzę o zabytkach, kulturze i historii naszego kraju. Otrzymaliśmy dofinansowanie w kwocie 10 tys. złotych na realizację dwudniowej wycieczki do Krakowa, Wadowic i Ojcowa. Wycieczka odbyła się w dniach 25 – 26 maja 2023 roku, a jej uczestnikami byli uczniowie klas IV -VII. Celem wyjazdu było poznanie miejsc związanych z historią Polski oraz patronem naszej szkoły – Karolem Wojtyłą.

     • Rocznica Nadania Imienia Szkole Podstawowej w Hucie Mińskiej

      18 maja to data przypominająca nam o urodzinach naszego Wielkiego Rodaka - Karola Wojtyły - Św. Jana Pawła II. 15 lat temu - 18 maja 2008 roku, właśnie on - Karol Wojtyła został patronem naszej szkoły. Z tej okazji społeczność szkolna, na czele z pocztem sztandarowym, uczestniczyła w uroczystej Mszy Świętej, którą celebrował ks. Wojciech Pancewicz - proboszcz parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Hucie Mińskiej. Po Mszy, Pan Dyrektor Piotr Matzanke w krótkim przemówieniu nawiązał do wydarzeń sprzed 15 lat, przypomniał tekst roty ślubowania i odniósł te słowa do tego, jak w obecnych czasach wypełniać nauczanie naszego patrona. Następnie wszyscy udaliśmy się do szkoły, by poczęstować się kremówkami ufundowanymi przez Pana Rafała Majewskiego - właściciela cukierni w Mrozach. Później, w zaciszu naszych sal lekcyjnych, wspominaliśmy życie i nauczanie naszego patrona odnajdując ich wpływ n

  • ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU

  • Partnerzy

   • Gmina Mińsk Mazowiecki
   • {#1508} 1
   • {#1508} 2
   • {#1508} 3
   • {#1508} 4
   • RC Mazovia
  • Biuletyn informacji publicznej
  • DZIENNIK ELEKTRONICZNY

  • Godziny dzwonków

   Sobota 13.07.2024
  • Kalendarz

    brak danych
  • DNI WOLNE OD ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH

    

   22 grudnia 2023

   29 kwietnia 2024

   30 kwietnia 2024

   02 maja 2024

   14 maja 2024

   15 maja 2024

   16 maja 2024

   31 maja 2024

    

  • Galeria zdjęć

    brak danych
  • Liczba wizyt

   liczba odwiedzin: 4539171