• INTEGRACYJNA WYCIECZKA KLAS 6, 7 I 8 NA MAZURY.

W dniach 9 i 10 września 2021 r. uczniowie klas: 6, 7 i 8 wyruszyli spod szkoły razem z wychowawcami: Panią Hanną Jackiewicz i Panią Magdaleną Książek oraz Panią Hanną Biedruna-Kudź i zaprzyjaźnionym kierowcą Panem Mariuszem Parolem do Ośrodka Rekreacyjno-Wypoczynkowego GWAREK w Pięknej Górze.

Mazury przyjęły nas słonecznie a grupa animacyjna ośrodka od razu po zakwaterowaniu podzieliła uczniów na 3 grupy i rozpoczęły się zajęcia tematyczne z animatorami:

• Spotkanie klasy VIII z radcą prawnym.

Uczniowie kl.VIII w ramach zajęć z doradztwa zawodowego uczestniczyli w spotkaniu z radcą prawnym.

Tematem prelekcji naszego gościa była historia jego ścieżki edukacyjno-zawodowej. Młodzież mogła usłyszeć informację o predyspozycjach do zawodu prawnika, a także drodze edukacyjnej zawodu. Spotkanie to przyczyniło sie do budowania świadomości zawodowej uczniów, a także zwiększenia motywacji do nauki. Ponadto wizyta ta udowodniła uczniom, że warto szukać w sobie życiowych celów i konsekwentnie dążyć do nich.

• ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU

• Partnerzy