• Regilamin Konkursu:

• Bal Karnawałowy

Już w najbliższą sobotę - 3 lutego Rada Rodziców serdecznie zaprasza na Rodzinny Bal Karnawałowy! Zapewaniamy mnóstwo atrakcji: animacje prowadzone przez TIK TAK Animatorzy, wizyta waszych ulubionych postaci z bajek, fotościanka przygotowana przez Balonowe Fantazje oraz kawiarenka - pyszne ciasto, g

• Ferie z RC Mazovia

Kolejny już rok Klub Sportowy RC Mazovia zaprasza na zajęcia sportowe w okresie feryjnym od 15 do 19.01.2024. Zainteresowanych prosimy o kontakt z organizatorami.

• Wiadomość od brata Daniela Klocha ze zgromadzenia Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej (OMI)

Wiadomość od brata Daniela Klocha ze zgromadzenia Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej (OMI), który od ponad 30 lat posługuje na Madagaskarze:

„Kochane Dzieci, Drodzy Nauczyciele.

Pozdrawiam Was serdecznie i dziękuję za dar serca, jaki przesłaliście na rzecz dzieci z Madagaskaru. Słychać tam rytm serca Dziecka Bożego. Dziękuję za Wasze zaangażowanie w przygotowanie tych wszystkich stroików. Dzięki Waszej pomocy dzieci z sierocińca REFUGE otrzymały bułeczki, piękne zabawki i smaczny posiłek.

• ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU

Konkurs rozstrzygnięty!

Nie lada zadanie stanęło przed komisją konkursową, która dokonywała oceny prac, które wpłynęły w ilości 41 sztuk, biorąc pod uwagę:

- ogólne wrażenie artystyczne, oryginalność pomysłu,

- dobór i wykorzystanie materiałów,

- estetyka i wkład pracy oraz trwałość konstrukcji i walory plastyczne.

• Pierniczki w ZERÓWCE B

🎄Dzięki Mamie Heli S i Pawła D dzisiejszy dzień był wyjątkowy. Zapachniało świętami, a i degustacja też wypadła pomyślnie. Dziękujemy SUPER MAMOM🎄

• Grudzień w klasie 1

Grudzień rozpoczęliśmy pracowicie, przygotowaliśmy ozdoby na choinkę, ubraliśmy ją i zdążyliśmy nawet wspólnie z Tygryskami upiec pierniki. Musicie nam wierzyć, że były pyszne, możecie zapytać o nie też Mikołaja:)

• Mikołajki w klasie 1

Chyba wszyscy dziś od rana czekali na kogoś... Klasa 1 postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce... Na początku wabiliśmy Mikołaja aromatem naszych pierników, potem ruszyliśmy na poszukiwania! Na szczęście akcja zakończyła się sukcesem. Dla wszystkich były upominki, a Święty Mikołaj napełnił brzuch naszymi piernikami przed dalszą drogą. Dziękujemy Mikołaju!

• Wizyta wolontariuszy w Domu Dziecka Pod Kasztanami w Siedlcach

30 listopada 2023 roku członkowie Szkolnego Kola Wolontariatu wraz z opiekunem złożyli wizytę w Domu Dziecka "Pod Kasztanami” w Siedlcach.

Celem wyjazdu było przekazanie darów zebranych podczas zorganizowanej przez Szkolne Koło Wolontariatu przedświątecznej akcji charytatywnej. Wolontariusze przekazali przybory szkolne, zabawki, maskotki, słodycze, gry planszowe, puzzle.

• Wróżby z okazji Andrzejek

Zgodnie z polskim powiedzeniem Święty Andrzej Ci ukaże, co Ci los przyniesie w darze uczniowie naszej szkoły sprawdzali co przyniesie im los. Przelewanie wosku, zaglądanie do magicznej kuli, wyścig butów czy rzucanie obierką jabłka to tylko niektóre zabawy zorganizowane przez Samorząd Uczniowski by uczcić andrzejki w naszej szkole. Uczestnikom zabaw dziękujemy za radosne uczestnictwo, a czasem słowa wzburzenia ("Ja nie chcę mieć męża Andrzeja!"), prowadzenie dla Was wróżb było czystą przyjemnością.

• Życzliwość Uskrzydla

Pod hasłem Życzliwość Uskrzydla obchodziliśmy 21 listopada Szkolny Dzień Życzliwości. Każda klasa przygotowała piękne plakaty ze swoją interpretacją tego hasła, które teraz zdobią korytarze naszej szkoły. Samorząd Uczniowski zorganizował Pocztę pełną życzliwości, dzięki której uczniowie naszej szkoły mogli przesłać pozdrowienia, podziękować lub okazać komuś nieco (więcej niż na co dzień) życzliwości.

• Dzień postaci z bajek

Dzień Postaci z Bajek

6 listopada naszą szkołę zalała fala nowych uczniów, tu minionek, tam biedronka, każdy inny, ale jednak tak samo kolorowy i radosny. Miłośnicy bajek mogli zaprezentować swoim strojem, jaki bohater jest im bliski. A nawet jeśli stroju nie było- każdy mógł popląsać na przerwach w rytm bajkowych hitów.

• RODZINNY KONKURS BOŻONARODZENIOWY

Serdecznie zapraszamy uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w rodzinnych konkursach bożonarodzeniowych:

- dla klas 1 - 3: „Najpiękniejsza ozdoba choinkowa”,

- dla klas 4– 8: ,,Najpiękniejsza bożonarodzeniowa ozdoba na świąteczny stół”.

.
            CELE KONKURSU:

• Kultywowanie tradycji i zwyczajów świ
    • ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU

• Gmina Mińsk Mazowiecki