• Koniec ferii!

• 11.02.2022 13:15
      • Szanowni Państwo!

Kończą się ferie, rozpoczynamy powrót do zajęć zgodnie z obowiązującym do 25.02.2022 planem lekcji. Od poniedziałku 14.02.2022 spotykamy się w szkole z uczniami klas 1-4, a klasy 5-8 jeszcze przez tydzień realizują swoje obowiązki w formie zdalnej. Wszyscy spotkamy się w szkole w kolejny poniedziałek 21.02.2022.

Zmieniają się zalecenia i wytyczne związane z przeciwdziałaniem rozprzestrzenianiu się COVID 19.  W szkole również wracamy do zasad obowiązujących wcześniej i ustalonych we wrześniu 2020 roku.

• Od poniedziałku uczniowie:

• przynoszą do szkoły maseczki ochronne,
        • noszą maseczki ochronne na polecenie dyrektora, wicedyrektora,  nauczyciela lub pracownika szkoły, jeśli kierownictwo placówki,  nauczyciel lub pracownik uzna, że sytuacja wymaga takiego szczególnego postępowania i podniesie to poziom skuteczności higieny.

Mam nadzieję, że wszytki m udało się wykorzystać ferie na odpoczynek i od poniedziałku z nowymi siłami przystąpimy wspólnie do pracy.

Powodzenia

Piotr Matzanke