• ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

• 26.08.2022 18:20
        • Serdecznie zapraszamy na uroczste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023 dnia 1 września 2022 roku:

9:00 - Msza Św. w Kościele Parafialnym w Hucie Mińskiej
          10:00 - Inauguracja Roku Szkolnego w szkolnej sali gimnastycznej.
          Po uroczystościach uczniowie udadzą się do sal lekcyjnych na spotkania z wychowawcami.

Wnioski o przyjęcie na świetlicę dla uczniów klas I-III będzie można pobrać ze świetlicy.

Ciepły posiłek w szkole będzie dostępny od 12 września. Zapisy w sekretariacie.

Informacje o dowozie uczniów przekażemy w oddzielnym komunikacie.
        • Zakaz wstępu do Szkoły dla osób postronnych.

• 21.04.2022 10:08
        • W związku z zarządzeniem nr 87 Prezesa Rady Ministrów z dnia 14 kwietnia 2022r. w sprawie wprowadzenia na całym terytorium Rzeczypospolitej Polskiej drugiego stopnia alarmowego BRAVO, w dniu wczorajszym został wprowadzony zakaz wstepu do Szkoły dla osób postronnych.

• Korzystanie telefonów komórkowych - zmiana reguł

• 14.03.2022 22:11
        • Szanowni Państwo,

Drodzy Uczniowie,

W związku z przygotowaniami do najlepszego przyjęcia dzieci narodowości ukraińskiej w naszej społeczności, dyrektor szkoły Piotr Matzanke wydał specjalne zarządzenie, które zezwala na posiadanie w szkole telefonu komórkowego i używanie go jako narzędzia do łatwego komunikowania się z obcokrajowcami przebywającymi na terenie naszej szkoły.

Przedstawiamy nowe reguły:

1. W okresie od 14.03.2022 do odwołania uczniowie szkoły mogą nosić przy sobie telefony komórkowe.
          2. Dopuszcza się używanie telefonów komórkowych podczas przerw do:
          a) doskonalenia umiejętności posługiwania się aplikacjami do tłumaczenia tekstu i mowy,
          b) tłumaczenia rozmów,
          c) nauki języków obcych.
          3. O sposobie przechowywania, korzystania z telefonów komórkowych podczas zajęć decyduje nauczyciel prowadzący.

Najbardziej popularne aplikacje do tłumaczenia to: Google Translator lub Microsoft Translator. Przetestowaliśmy obie i zdecydowanie najlepiej wypada Microsoft Translator.