• Rodzice zatrudnieni w podmiotach wykonujących działalność leczniczą oraz inni realizujący zadania publiczne w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

• 26.03.2021 10:55
      • Informuję, że:

• dla uczniów klas 1-3,
          • których rodzice są zatrudnieni w podmiotach wykonujących działalność leczniczą oraz realizują zadania publiczne w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 i którzy nie mogą zorganizować opieki w domu, prowadzone będą zajęcia na świetlicy szkolnej.
        • dla dzieci przedszkolnych,
          • których rodzice są zatrudnieni w podmiotach wykonujących działalność leczniczą oraz realizują zadania publiczne w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 i którzy nie mogą zorganizować opieki w domu, prowadzone będą zajęcia opiekuńcze w przedszkolu.
        • Rodziców pracujących w wymienionych powyżej podmiotach proszę o zgłaszanie zapotrzebowania na organizację zajęć w formie elektronicznej na adres poczty sekretariat@sphuta.edu.pl lub ustalonymi kanałami do wychowawców grup.

Piotr Matzanke