• POSTĘPOWANIE REKRUTACYJNE NA ROK SZKOLNY 2024/2025

•

Harmonogram czynności w postępowaniu rekrutacyjnym i postępowaniu uzupełniającym określają następujące przepisy:

• Ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. - Prawo oświatowe (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 900 z późn. zm.)
          • Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki z dnia 18 listopada 2022 r. w sprawie przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego oraz postępowania uzupełniającego do publicznych przedszkoli, szkół, placówek i centrów (Dz. U. poz. 2431).
          • Uchwała Nr XXIV.228.2021 Rady Gminy Mińsk Mazowiecki z dnia 28 stycznia 2021 roku w sprawie określenia kryteriów naboru do publicznych przedszkoli i do oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz do klas pierwszych publicznych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Mińsk Mazowiecki.
          • Zarządzenie Nr 7.2024 Wójta Gminy Mińsk Mazowiecki z dnia 22 stycznia 2024 roku w sprawie ustalenia terminów przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, w tym terminów składania dokumentów do przedszkoli i do oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz do klas pierwszych publicznych szkół podstawowych dla których Gminy Mińsk Mazowiecki jest organem prowadzącym, na rok szkolny 2024/2025.

Terminy przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego w tym terminy składania dokumentów do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych, dla których Gmina Mińsk Mazowiecki jest organem prowadzącym na rok szkolny 2024/2025

Wnioski z załącznikami można składać od 27 lutego do 12 marca wyłącznie w sekretariacie szkoły

DRUKI DO POBRANIA

PRZEDSZKOLE: