• ePodreczniki - LOGOWANIE

• Szanowni Państwo,

Równolegle ze stroną szkolną ruszmy z działalnością na platformie ePodręczniki. W najbliższym czasie dostaniecie Państwo za pośrednictwem dziennika elektronicznego wiadomość zawierającą login i hasło do pierwszego logowania dla ucznia. Prosimy aby uczniowie zalogowali się zgodnie z poniższą instrukcją.

POBIERZ W PDF

1. Pierwsze logowanie - Uczeń

Użytkowniku, dane do logowania do platformy (login, hasło) otrzymasz od nauczyciela lub innej osoby uprawnionej w szkole.

Krok 1

Wprowadź w przeglądarkę adres: https://epodreczniki.pl/

Krok 2

Kliknij w prawym górnym rogu Zaloguj się, pojawi się panel logowania.

Wypełnij pierwsze pole wprowadzając login przypisany do twojego konta. W drugie pole wprowadź hasło i kliknij Zaloguj.

Krok 3

Przy pierwszym prawidłowym logowaniu do platformy zostaniesz poproszony o weryfikację adresu e-mail.

Pojawi się formularz Zmiana email. W polu e-mail widoczny będzie adres email jaki jest obecnie przypisany do Twojego konta.

Jeżeli widoczny adres email jest prawidłowy kliknij “Zapisz”. Natomiast jeżeli chciałbyś go zmienić, wprowadź swój nowy adres email, który ma być przypisany do konta na platformie epodreczniki.pl.

Jeżeli nic nie zmieniłeś wówczas po kliknięciu ukaże się taki komunikat:

a ty zostaniesz przeniesiony na główna stronę portalu.

Dalej możesz w pełni korzystać z systemu.