• Rozpoczęcie roku szkolnego 01.09.2020

• 28.08.2020 13:05
      • Organizacja pierwszego dnia roku szkolnego.
      • Szanowni Państwo.

W związku z sytuacja pandemiczną na terenie kraju, zaostrzonymi procedurami higieny na terenie szkoły w Hucie Mińskiej, 01.09.2020 nie odbędzie się uroczysta akademia z okazji rozpoczęcia roku szkolnego. Uczniowie spotkają się w klasach z wychowawcami wg. następującego porządku:

Godzina 09:00

klasa       sala   wychowawca

1​                nr4​       Bogusława Nalazek​

3​                nr 5​     Elwira Solecka vel Szymańska​

5​                nr 3​     Magdalena Książek​

7a​             nr 2​     Hanna Biedruna-Kudź, Katarzyna Janiec​

8​                nr 23​  Anna Woźniak​

Godzina 10:30

klasa         sala         wychowawca

2​                nr 4​     Grażyna Zawistowska​

4​                nr 5​     Katarzyna Skrzyńska​

6​                nr 3​     Hanna Jackiewicz​

7b​             nr 2​     Ewa Olszewska​

Uczniów przybywających na spotkanie w dniu 01.09.2020 prosimy o przyniesienie butów na zmianę oraz maseczek ochronnych. Rodzice, osoby towarzyszące dzieciom wchodzą do szkoły wyposażone w środki ochrony osobistej – maseczki i rękawiczki ochronne. Po wejściu do szkoły proszę o zdezynfekowanie rąk. Z powodu rozbudowy, do dyspozycji przyjeżdżających samochodami pozostaje jedynie 10 utwardzonych miejsc parkingowych.

Świetlica szkolna rozpocznie swoją pracę w dniu 02.09.2020 od godziny 7:30 do 16:30. Zapisy na świetlicę rozpoczną się  01.09.2020.

Obiady dla uczniów klas Szkoły Podstawowej wydawane będą od 07.09.2020. Zapisy na jednodaniowe obiady w sekretariacie szkoły.

Komunikat w sprawie dowozów uczniów z miejscowości Grabina zostanie ogłoszony natychmiast po podpisaniu umowy z przewoźnikiem i ustaleniu rozkładu jazdy.