• Informacja bieżąca.

• 05.10.2020 13:39
      • Informuję, że na dzień dzisiejszy 05.10.2020 (godz. 13:30) nie ma żadnego potwierdzono przypadku zakażenia koronawirusem wśród uczniów naszej szkoły podstawowej i dzieci z oddziałów przedszkola.
      • Szanowni Państwo.

Nie posiadamy aktualnie, żadnych informacji o chorobie COVID 19 naszych uczniów lub kwarantannie obowiązującej w domach naszych uczniów.

Nauka w szkole i przedszkolu odbywa się stacjonarnie.

Na bieżąco analizujemy sytuacje epidemiczną w powiecie mińskim i społeczności naszej szkoły. Wprowadzone dodatkowe rygory podyktowane są rosnącym ryzykiem wystąpienia takich przypadków, o czym świadczą dobowe wskaźniki zachorowań w Polsce i Powiecie Mińsk Mazowiecki.

W nadchodzącym czasie od wszystkich oczekujemy szczególnej dbałości o higienę – częste mycie rąk, dezynfekowanie rąk, noszenie maseczek ochronnych na terenie szkoły, zachowanie dystansu społecznego.