• Zajęcia opiekuńczo wychowawcze z elementami dydaktyki dla klas 1-3

• 25.05.2020 14:54
      • Po dokonaniu analizy warunków epidemicznych panujących na terenie powiatu mińskiego, oraz od możliwości spełnienia wytycznych Ministra Zdrowia, Głównego Inspektora Sanitarnego oraz Ministra Edukacji Narodowej informuję, że od 25.05.2020r. w Szkole Podstawowej im. Karola Wojtyły w Hucie Mińskiej z siedzibą w Cielechowiźnie planujemy zorganizowanie zajęć opiekuńczo wychowawczych elementami dydaktyki dla uczniów klas 1 - 3.
      • Szanowni Państwo,

Zajęcia będą organizowane od 8:00 do 12:30. Maksymalna ilość osób w grupie - dziewięć. Ilość grup aktywnych od 25.05.2020 - jedna grupa. Maksymalna ilość grup możliwych do zorganizowania w określonym reżimie sanitarnym - dwie grupy.

Zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego wprowadzamy ważne zaostrzenia dotyczące organizacji pracy w Szkole Podstawowej im. Karola Wojtyły w Hucie Mińskiej z siedzibą w Cielechowiźnie w określonym reżimie sanitarnym oraz rygorystyczne procedury higieny jak również dodatkowe rozwiązania poprawiające bezpieczeństwo na terenie placówki. (Dokumenty do pobrania poniżej)

Prosimy o przesyłanie mailem na adres: sekretariat@sphuta.edu.pl pisemnych zgłoszeń na zajęcia następującej treści:

Zgłaszam mojego syna/córkę podać imię i nazwisko do zajęć opiekuńczo-wychowawczych z elementami dydaktyki dla klas 1-3 w  Szkole Podstawowej im. Karola Wojtyły w Hucie Mińskiej. Oświadczam, że zapoznałam/em się i zobowiązuje się do przestrzegania poniższych procedur obowiązujących w placówce.

• Organizacja pracy na zajęciach opiekuńczo wychowawczych z elementami dydaktyki dla uczniów klas 1-3 w Hucie Mińskiej z siedzibą w Cielechowiźnie w określonym reżimie sanitarnym
        • Procedury Higieniczne

imię i nazwisko rodzica