• Zawieszenie zajęć

• 24.10.2020 14:48
      • Szanowni Państwo
        Po analizie zmian w rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej z dnia 12 sierpnia 2020 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 ....
      • Potwierdzam, że:

Klasy 1-3 pozostają w stacjonarnym nauczaniu. Nauczyciele - wychowawcy klas przekażą do niedzieli, do godziny 15:00 rozwiązania mające na celu zwiększenie poziomu bezpieczeństwa oraz aktualny plan lekcji, który będzie obowiązywał do odwołania.

Dla dzieci i uczniów klas 1-3, których rodzice nie mogą zorganizować opieki w domu, prowadzone będą zajęcia na świetlicy szkolnej. Zaznaczam, że świetlica szkolna pozostanie miejscem, w którym wspólnie będą przebywać uczniowie wszytki trzech klas. Apeluję, aby w zaistniałej sytuacji dołożyć starań do zapewnienia opieki dzieciom w domach rodzinnych.

Informuję również, że:

Klasy 4-8 będą realizowały swoje zadania w wykorzystaniem metod zdalnej pracy zgodnie z obowiązującym regulaminem. Obowiązuje plan zajęć ustalony na I semestr roku szkolnego 2020/21. Ewentualne zmiany w planie lekcji mogą zostać dokonane dopiero w kolejnym tygodniu tj. od 02.11.2020

Ponadto:

• W szkole, w formie stacjonarnej dzieci będą mogły korzystać opieki psychologiczno pedagogicznej w godzinach pracy pedagoga i psychologa szkolnego, którzy swoje zdania realizować będą w siedzibie szkoły. Pedagog i psycholog szkolny w zależności od sytuacji prowadzić będą porady i konsultacje indywidualne, organizować grupy wsparcia dla uczniów i rodziców także w formie zdalnej.
        • Zajęcia logopedyczne dla uczniów klas 1-3 poprowadzimy w szkole, zgodnie planem.
        • W formie stacjonarnej odbywać się będą zajęcia rewalidacyjne, zgodnie planem ustalonym indywidualnie przez prowadzących nauczycieli, w porozumieniu z rodzicami. Zajęcia, po ustaleniu z rodzicami uczniów mogą być prowadzone w formie zdalnej.
        • Zajęcia wf w nadchodzącym tygodniu odbędą się w formie zdalnej.

Piotr Matzanke