• Zmiany w planie lekcji

• 29.01.2021 08:50
      • Szanowni Państwo.  Czekając na decyzje Rządu RP w sprawie utrzymania lub rozluźnienia ograniczeń w funkcjonowaniu szkół od przyszłego tygodnia, przygotowany został plan lekcji na II semestr roku szkolnego 2020/21 uwzględniający zakończenie zajęć z doradztwa zawodowego, wdżwr w klasach 4-6, rozpoczęcie realizacji wdżwr w klasach 7-8.

• Ponadto, zgodnie z pismem Wójta gminy z 30 listopada 2020 roku klasa 7a i 7b zostaje połączona na niektórych przedmiotach - plastyce, muzyce, historii, WF, j. angielskim, biologii, geografii, religii i KOiS, WDŻWR.

Nowy plan wprowadzono do dziennika na okres od 01.02.2021 do 07.02.2021. W tym czasie sprawdzimy jego działanie, dokonamy niezbędnych poprawek i dopiero wprowadzimy go, jako obowiązujący do końca roku szkolnego.

Uwaga! W aplikacji Teams pojawią się nowe zespoły dla klas 7a i 7b połączonych na powyżej wymienionych zajęciach.

Uwaga! Klasy 1-3 kontynuują zajęcia zgodnie z obecnym planem lekcji.