• DOBROWOLNE UBEZPIECZENIE NNW NA ROK SZKOLNY 2022/2023
   • DOBROWOLNE UBEZPIECZENIE NNW NA ROK SZKOLNY 2022/2023

   • 21.09.2022 11:16
   • Informuję, że Rada Rodziców wybrała ofertę ubezpieczenia od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków. W tym roku polisę wystawiła firma TUZ. Dzieci są objęte ochroną ubezpieczeniową od 14.09.2022, dzięki czemu zachowana  jest ciągłość ubezpieczenia.
    Rada rodziców wybrała dwa warianty przygotowane przez ubezpieczyciela, różniące się wysokością składki i adekwatnie do tego zakresem świadczeń. Do wyboru są  dwie opcje ubezpieczenia uwzględniające  składkę roczną w wysokości 35zł lub 60zł. Ogólne warunki ubezpieczenia i zakres ubezpieczenia w obu wariantach zamieszczone zostały w załącznikach do informacji.
    Ważne! Każdy z państwa podejmuje osobiście decyzję, który wariant wybierze.
    Jak tylko przygotujemy listy, wychowawcy rozpoczną zbieranie składek. Tymczasem proszę uważnie przeczytać ogólne warunki ubezpieczenia, zapoznać się z zakresem ubezpieczenia i zastanowić się nad wyborem wariantu.
    Jak co roku podtrzymuję  stanowisko, że ze względu na niską wysokość świadczenia należy to rozwiązanie traktować, jako podstawowe zabezpieczenie. Zachęcamy do  ubezpieczania dzieci we własnym zakresie adekwatnie do swoich możliwości finansowych.

    OWU_BEZPIECZNA_NAUKA_TUZ.pdf
    ZAKRES_UBEZPIECZENIA_WARIANT_II_35_ZL.pdf
    ZAKRES_UBEZPIECZENIA_WARIANT_V_60_ZL.pdf     
   • Wróć do listy artykułów