• CIEPŁY POSIŁEK W SZKOLE OD 5 WRZEŚNIA

• 30.08.2023 15:17
      • Szanowni Państwo
        W związku ze zmianą firmy cateringowej obsługującej naszą szkołę, zmienia się również system zamówień.
        Przedstawiam instrukcję rejestracji w aplikacji "startedu" oraz zamawiania posiłków dla dzieci szkolnych.
        Proszę rejestrować konta, wprowadzać dane dzieci i zamawiać posiłki od 5 września.
        W razie problemów prosimy kontaktować się z przedstawicielką firmy cateringowej Panią Małgorzatą Wojtkowską tel. 577 595 729
        UWAGA!
        Poniższa instrukcja dotyczy wyłącznie dzieci szkolnych.
        Dzieci przedszkolne rejestrujemy z linku zamieszczonego w instrukcji dla dzieci przedszkolnych.
        W sytuacji gdy macie Państwo dziecko w szkole i w przedszkolu oba konta powiążą się automatycznie gdy użyjecie Państwo tych samych danych do logowania/rejestracji.
        INSTRUKCJA WRAZ Z LINKIEM DO REJESTRACJI:
        Instrukcja_dla_rodzica_-_SP_HUTA_MINSKA_SZKOLA_.pdf

Proszę o przekazywanie informacji innym rodzicom tak, aby dotarła jak najszybciej do wszystkich zainteresowanych.