• Organizacja zakończenia roku szkolnego 2020/21

• 10:30 klasa 4-6
        • 12:00 klasy 7-8​
        Ważne​!
        • Każda z grup otrzymuje 75 minut na przyjazd, przeprowadzenie uroczystości i opuszczenie terenu szkoły.​
        • Pozostałe 15 minut pozostaje na posprzątanie po grupie i przygotowanie miejsca dla kolejnej grupy.
        • Uroczystości klasowe odbędą się w salach lekcyjnych.
        • W tym roku rodzice przyjeżdżający samochodami mają do dyspozycji jedynie 10 miejsc parkingowych przy szkole.
        • Dzieci i rodzice przyjeżdżają lub przychodzą do szkoły na wyznaczone godziny.​
        • W uroczystościach biorą udział osoby zdrowe.
        • Rodzice i osoby dorosłe uczestniczące w uroczystości noszą maseczki ochronne.
        • Podczas  uroczystości uczestnicy zachowują dystans społeczny.​ Jeśli okoliczności wymagają skrócenia tego dystansu, a kontakt  trwa  dłużej niż kilka minut, to dzieci noszą maseczki ochronne.​ Decyzję w tej sprawie podejmują nauczyciele prowadzący uroczystość.
        • Nauczyciele myją i dezynfekują dłonie przed wręczaniem nagród i świadectw oraz po uroczystości. Jeśli okoliczności wymagają skrócenia dystansu, a kontakt  trwa dłużej niż kilka minut, nauczyciele noszą maseczki ochronne. Nauczyciele używają środków ochrony w innych okolicznościach, jeśli uznają, że podniesie to poziom bezpieczeństwa uczestników spotkania.​
        • Dzieci nie przynoszą kwiatów, bombonier, innych dowodów wdzięczności. Nauczycielom, wystarcza widok szczęśliwych uczniów i uśmiechniętych rodziców.

Osoby, które z osobistych powodów nie odbiorą świadectw podczas uroczystości, będą mogły odebrać dokumenty w sekretariacie szkoły w innym terminie.