• 14 października DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

• 10.10.2021 18:01
      • Dnia 14 października o godzinie 10:00 odbędzie się Apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej, podczas którego pierwszoklasiści złożą uroczyste ślubowanie. Wszyscy uczniowie i nauczyciele, przyjmą oficjalnie do grona uczniów naszej szkoły „pierwszaki”. Pokażmy, że tworzymy jedną społeczność, że jesteśmy dla siebie ważni.

Po uroczystości uczniowie klas 4-8 wraz z wychowawcami i nauczycielami udadzą się do sal lekcyjnych by wspólnie porozmawiać o szkole. Chcemy wsłuchać się w głos uczniów i poznać ich potrzeby dotyczące szkoły. Jak chcą, żeby wyglądała? Jakiej szkoły chcą rodzice? Jakiej szkoły, jakich absolwentów potrzebuje nasz kraj? Jacy my chcemy być? Zebrane informacje udostępnimy na naszej stronie internetowej.