• Regilamin Konkursu:

• HUCIAKI DLA SZPITALA

Drodzy Uczniowie! Drogie Przedszkolaki!

Podziękujmy wszystkim tym, którzy każdego dnia dzielnie i wytrwale, pomimo zagrożenia, pomagają pacjentom Szpitala Powiatowego w Mińsku Mazowieckim.

Pamiętajmy, że ciepłe słowa wsparcia kierujemy do WSZYSTKICH, którzy zatrudnieni są w służbie zdrowia, a są to:

• Rozwiązania organizacyjne na kolejne tygodnie zdalnej nauki.

Ustalenia przekazane we wcześniejszym komunikacie dyrektora szkoły pozostają bez zmian.

1. Będziemy zamieszczać materiały na stronie szkoły, w swoich zakładkach w rytmie wyznaczonym przez ustalony na II semestr plan lekcji, dla każdej z klas i każdego nauczyciela. Materiały zamieszczać będziemy do godziny 10:00 w dniu, w którym realizowane są zajęcia.

• Zdalna edukacja do 26.04.2020

Szanowni Państwo!

Zgodnie z komunikatem Ministra Edukacji Narodowej do 26 kwietnia br. przedłużona została przerwa w nauczaniu stacjonarnym w szkołach. Stosowne rozporządzenie podpisano 09.04.2020 roku.

Dzisiaj 10.04.2020 roku Minister Edukacji Narodowej podpisał kolejne rozporządzenie. Na jego mocy Dyrektor Centralnej Komisji Egzaminacyjnej, w uzgodnieniu z ministrem właściwym do spraw oświaty i wychowania, na 21 dni przed nowym terminem egzaminu, ogłosi komunikat w sprawie zmiany harmonogramu przeprowadzania egzaminów w roku szkolnym 2019/2020, w tym egzaminu ósmoklasisty w terminie głównym lub dodatkowym.

• Świąteczne Życzenia!

Szanowni Państwo,

W tym szczególnym czasie pragniemy złożyć Państwu oraz dzieciom najserdeczniejsze życzenia świąteczne. Aby najbliższe dni dały Wam wytchnienie oraz przepełniły Was miłością i radością. Przesyłamy moc ciepłych myśli w Waszą stronę Drodzy Rodzice i Drogie Dzieci. WESOŁYCH ŚWIĄT!

• MAZOWIECKA POLICJA APELUJE

Szanowni Rodzice i Opiekunowie!

W związku z sytuacją występowania koronawirusa w Polsce rząd wprowadził nowe, ostrzejsze zasady bezpieczeństwa publicznego, w tym kolejne ograniczenia w przemieszczaniu się!

Od 1 kwietnia do odwołania, osoby do 18. roku życia nie mogą wyjść z domu bez opieki dorosłego opiekuna.

• Próbny Egzamin Ósmoklasisty

Alternatywny link do pobierania arkuszy:

Szanowni Państwo,

W dniach od 30 marca do 1 kwietnia odbędzie się próbny egzamin ósmoklasisty.

Wszystkie materiały, w tym nagrania w formacie mp3 do zadań na rozumienie ze słuchu w arkuszach z języków obcych nowożytnych, zostaną zamieszczone na stronie internetowej Centralnej Komisji Egzaminacyjnej (www.cke.gov.pl) oraz na stronach internetowych okręgowych komisji egzaminacyjnych w następujących terminach:

• ePodreczniki  LOGOWANIE
          • ePodreczniki LOGOWANIE

Szanowni Państwo,

Równolegle ze stroną szkolną ruszmy z działalnością na platformie ePodręczniki. W najbliższym czasie dostaniecie Państwo za pośrednictwem dziennika elektronicznego wiadomość zawierającą login i hasło do pierwszego logowania dla ucznia. Prosimy aby uczniowie zalogowali się zgodnie z poniższą instrukcją.

Szanowni Państwo!

Po trudnym pierwszym tygodniu porządkujemy swoją pracę w ciągu tygodnia i kolejnych, w następujący sposób.:

1. Będziemy zamieszczać materiały na stronie szkoły, w swoich zakładkach w rytmie wyznaczonym przez ustalony na II semestr plan lekcji, dla każdej z klas i każdego nauczyciela. (Można powiedzieć, że lekcje odbywać się będą zgodnie z planem ale zdalnie.) Materiały zamieszczać będziemy do godziny 10:00 w dniu, w którym realizowane są zajęcia.

Szanowni Państwo,

Zgodnie z dzisiejszym komunikatem Ministra Edukacji Narodowej informuję, że Szkoła zawiesza zajęcia w oddziałach przedszkolnych i oddziałach szkoły podstawowej w następującym trybie;

• Jutro i pojutrze, to jest 12 i 13 marca, dla dzieci i uczniów, których rodzice nie mogą z
        • OPIEKA STOMATOLOGICZNA

Szanowni Państwo!

Informuję, że w oparciu o "Porozumienie współpracy" w zakresie opieki stomatologicznej zawarte pomiędzy Gminą Mińsk Mazowiecki a SPZOZ w Mińsku Mazowieckim od dnia 03.03.2020 uczniowie szkoły podstawowej i oddziałów przedszkolnych w Hucie Mińskiej zostali objęci opieką stomatologiczną w gabinecie stomatologicznym w Szkole Podstawowej w Starej Niedziałce, w każdy wtorek od 9.00 do 11.00.

• KOMUNIKAT DYREKTORA

Szanowni Państwo.

W związku ze zwiększonym ryzykiem zachorowań spowodowanych nowym koronawirusem (SARS-CoV-2) informuję, że na bieżąco monitorujemy wszystkie informacje o zagrożeniu. Regularnie sprawdzamy komunikaty na stronie Głównego Inspektoratu Sanitarnego i Ministerstwa Zdrowia. Stosujemy się do aktualnych zaleceń przekazywanych przez Ministerstwo Oświaty.

• Wyjazd dla zwycięzców konkursów papieskich

W dniu 5 lutego 2020 roku, trzech uczniów naszej szkoły – Konrad Miąsek, Kacper Pustoła i Kacper Romanyszyn z kl. 8 pod opieką p. Doroty Kameli i p. Ireny Nowak, wraz z 38 uczniami ze szkół powiatu mińskiego, udali się na wycieczkę do Warszawy. Została ona zorganizowana jako dodatkowa nagroda dla laureatów konkursów Powiatowego Dnia Papieskiego z 2018 i 2019 roku. Trzy szkoły – Szkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły w Hucie Mińskiej, Szkoły Salezjańskie z Mińska Mazowieckiego i Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II z Mińska Mazowieckiego, organizatorzy dni papieskich, od wielu lat współpracują z Muzeum Jana Pawła II i Prymasa Wyszyńskiego w Warszawie. W ramach tej współpracy, a także z okazji tegorocznych wydarzeń, tzn. 100-nej rocznicy urodzin Karola Wojtyły – Jana Pawła II i beatyfikacji Kardynała Stefana Wyszyńskiego – Prymasa Tysiąclecia, zostaliśmy zaproszeni do zwiedzenia Domu

• ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU

• Gmina Mińsk Mazowiecki