• SPOTKANIA Z RODZICAMI

• 19.08.2020 12:36
        • Szanowni Państwo,
          Zapraszamy na spotkania z wychowawcami w czwartek 27 sierpnia 2020 według poniższego harmonogramu.
          Przypominamy, iż zgodnie z wytycznymi rodzice/opiekunowie mają zachować dystans społeczny wynoszący min. 2 m. oraz zachować wszelkie środki ostrożności (osłona ust i nosa, rękawiczki jednorazowe lub dezynfekcja rąk).
          Na terenie placówki może przebywać tylko osoba zdrowa, w której domu nie przebywa osoba na kwarantannie lub izolacji w warunkach domowych.

TRZYLATKI - 17:00 sala Skrzatów

SZEŚCIOLATKI (ZERÓWKA) - 17:00 sala nr 7

PIĘCIOLATKI - 17:15 sala nr 6

CZTEROLATKI - 17:30 sala nr 8

• DZIEŃ ADAPTACYJNY DLA TRZYLATKÓW

• 19.08.2020 09:53
        • Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci przyjęte do grupy trzylatków do uczestnictwa w dniu adaptacyjnym w poniedziałek 31 sierpnia o godzinie 10:00.
          Jednocześnie informujemy, iż zgodnie z aktualnymi Wytycznymi przeciwepidemicznymi Głównego Inspektora Sanitarnego dla przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkole podstawowej podczas spotkania adaptacyjnego może przebywać z dzieckiem jeden rodzic/opiekun z zachowaniem wszelkich środków ostrożności (min. osłona ust i nosa, rękawiczki jednorazowe lub dezynfekcja rąk, tylko osoba zdrowa, w której domu nie przebywa osoba na kwarantannie lub izolacji w warunkach domowych).
        • Wizyta św. Mikołaja w Oddziałach Przedszkolnych

• 07.12.2017 23:51
        • 6 grudnia nasze przedszkolaki odwiedził bardzo miły gość z dalekiej północy. Święty Mikołaj, bo o nim mowa , obdarował dzieci upominkami, a dzieci w podziękowaniu zaśpiewały dla niego piosenki. Wszystkie przedszkolaki bawiły się w tym dniu bardzo wesoło . Dziękujemy święty Mikołaju.
          ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ
        • Pasowanie na Przedszkolaka

• 17.11.2017 19:53
        • Uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka w grupie Skrzaty 2017/2018.
          Dnia 15 listopada w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste pasowanie na przedszkolaka dzieci, rozpoczynających swoją przedszkolną przygodę. Skrzaty przygotowane przez Panią Anetę Kokoszka, Aleksandrę Kraszewską oraz Annę Sitkowską zaprezentowały krótki program artystyczny, a nstępnie złożyły ślubowanie. Pani Wice Dyrektor Grażyna Zawistowska za dotknięciem magicznej różdżki zamieniła Skrzaty w prawdziwych przedszkolaków. Serdecznie dziękujemy za przybycie oraz zaangażowanie w przygotowanie uroczystości. Gratulujemy pięknego występu dzieciom i życzymy sukcesów w kolejnych wystąpieniach.
          ZOBACZ GALERIĘ