• Zakończenie Roku Szkolnego

  • Serdecznie zapraszamy rodziców wraz z dziećmi na uroczyste zakończenie roku szkolnego
  •  

  • Aktualności

    • HARMONOGRAM SPOKAŃ ORGANIZACYJNYCH W PRZEDSZKOLU
     • HARMONOGRAM SPOKAŃ ORGANIZACYJNYCH W PRZEDSZKOLU

      Szanowni Państwo,
      Poniżej przedsawiamy terminy spotkań z wychowawcami poszczególnych grup:

      TRZYLATKI
      29 sierpnia, wtorek, godzina 17:00 (sala Skrzatów)

      CZTEROLATKI
      28 sierpnia, poniedziałek, godzina 17:30 (sala nr 8)

      PIĘCIOLATKI
      29 sierpnia, wtorek, godzina 18:00

      SZEŚCIOLATKI (DWIE G
    • DYŻUR WAKACYJNY W PRZEDSZKOLU
     • DYŻUR WAKACYJNY W PRZEDSZKOLU

      Szanowni Państwo,
      Posiłki dla dzieci zapisanych na dyżur wakacyjny zapewnia firma cateringowa.
      Zamówienia i rozliczenia odbywają się poprzez aplikację zamowposilek.pl
      Śniadanie można zamówić do godziny 18:00 dnia poprzedniego.
      Obiad i podwieczorek można zamówić do godziny 08:30 bieżącego dnia.
    • SPOTKANIE Z RODZICAMI TRZYLATKÓW
     • SPOTKANIE Z RODZICAMI TRZYLATKÓW

      Serdecznie zapraszamy rodziców dzieci trzyletnich, rozpoczynających edukację przedszkolną na spotkanie z wychowawczyniami, które odbędzie się we wtorek, 29 sierpnia o godzinie 17:00.
      SPOTKANIE Z RODZICAMI TRZYLATKÓW - Obrazek 1
     • 15 czerwca 2023 PIKNIK KLASY 3.

      15 czerwca 2023 PIKNIK KLASY 3.

      Nina gościła nas na swoim podwórku. Przestrzeń, towarzystwo, smakołyki - to wszystko sprawiło, że kilkugodzinna zabawa sprawiła wszystkim wiele radości. Dziękujemy RODZICOM za zorganizowanie tak wspaniałej imprezy. Chcemy jeszcze..........

     • Wizyta Towarzystwa Pamięci 7 Pułku Ułanów Lubelskich.

      Nowa galeria Wizyta Towarzystwa Pamięci 7 Pułku Ułanów Lubelskich. została dodana do albumu fotograficznego

      Sikorska Wioleta

      W środę 14 czerwca w naszej szkole odbyło się spotkanie uczniów klas 4-8 z przedstawicielem Towarzystwa Pamięci 7 Pułku Ułanów Lubelskich. Pan Przemysław Fedorowicz w umundurowaniu z epoki bardzo ciekawie przedstawił naszym uczniom dzieje, jak i tradycję kawalerii II Rzeczypospolitej, w tym 7 Pułku. Przekaz słowny wzbogacony został prezentacją umundurowania i broni kawaleryjskiej. Z całą pewnością było to niezwykle cenne doświadczenie, zwłaszcza dla młodych ludzi.

     • Wyjazd klasy 4 do Liwa.

      Nowa galeria Wyjazd klasy 4 do Liwa. została dodana do albumu fotograficznego

      Irena Nowak

      W dniu 6 czerwca 2023 r. uczniowie kl. 4 wzięli udział w wycieczce do Muzeum Zbrojowni na Zamku w Liwie, w ramach programu pn. „Kulturalna szkoła na Mazowszu”, której inicjatorem jest Samorząd Województwa Mazowieckiego. Dzięki tej akcji, uczniowie za 1 zł mogli zwiedzić reprezentacyjną Salę Rycerską w barokowym dworku, Piwnice Gotyckie, Zamkową Wieżę, z której roztacza się piękny widok na malowniczą Dolinę Liwca oraz Zbrojownię, gdzie mieści się główna ekspozycja różnych gatunków broni – od czasów starożytnych, przez średniowiecze, XVII i XVIII w., czasy napoleońskie i rewolucję przemysłową, aż po burzliwe czasy I i II wojny światowej. Kolekcję uzupełnia malarstwo batalistyczne i zabytkowe, stylowe meble..

     • „Gdzie można dzisiaj świętych zobaczyć?” – finał konkursu diecezjalnego

      Nowa galeria „Gdzie można dzisiaj świętych zobaczyć?” – finał konkursu diecezjalnego została dodana do albumu fotograficznego

      Irena Nowak

      6 czerwca 2023 r. nasi uczniowie – Klaudia Miąsek i Karol Podobas z kl. 8 wzięli udział w finałowych zmaganiach konkursu diecezjalnego „Gdzie można dzisiaj świętych zobaczyć?”. Konkurs odbył się w gościnnych murach Szkoły Podstawowej im. 1 Pułku Szwoleżerów Józefa Piłsudskiego w Malcanowie, gmina Wiązowna. O godzinie 10.00 przybyłych uczestników i ich opiekunów powitał Dyrektor Wydziału Nauki Katolickiej ks. Mariusz Czyżewski oraz Wójt Gminy Wiązowna – Janusz Budny wraz z Dyrektor szkoły – Panią Grażyną Kilbach. Następnie uczniowie przystąpili do pisania testu konkursowego. Po upływie wyznaczonego czasu, uczniowie pojechali autokarem do kościoła Św. Wojciecha w Wiązownie, gdzie bł. Hanna Chrzanowska – jedna z postaci konkursowych – została ochrzczona.

     • Wycieczka na Farmę Iluzji

      Nowa galeria Wycieczka na Farmę Iluzji została dodana do albumu fotograficznego

      Anna Woźniak

      6 czerwca 2023 r. uczniowie z klasy V szkoły podstawowej odbyli wycieczkę krajoznawczą do Mościsk koło Woli Życkiej w województwie mazowieckim. Naszym celem był Park Edukacji i Rozrywki, w którym uczniowie mogli się bawić, ale też uczyć i eksperymentować Na Farmie Iluzji można było obejrzeć wiele niesamowitych budowli, gigantyczne zabawki oraz miejsca pełne magii. Najwięcej wrażeń wywarły na nas: Labirynt luster i Tunel zapomnienia. Wiele emocji, nawet wywołujących strach wzbudził u uczniów: Grobowiec Faraona i Zakręcony domek. Ciekawym przeżyciem było wejście do Pokoju Amesa oraz do Latającej Chaty Tajemnic. Atrakcją wycieczki było spotkanie z iluzjonistą Panem Ząbkiem, ale także szukanie wyjścia z wiklinowego labiryntu. Bawiliśmy się super! A pogoda wymarzona- sami zobaczcie!

     • Dzień Dziecka w naszej szkole.

      Nowa galeria Dzień Dziecka w naszej szkole. została dodana do albumu fotograficznego

      Anna Wożniak, Katarzyna Skrzyńska

      Tegoroczne obchody Dnia Dziecka zostały, przez Samorząd Uczniowski, zorganizowane na świeżym powietrzu, pod hasłem integracji, zacieśniania relacji , w dobrym samopoczuciu ​ fizycznym i psychicznym. Uczniowie naszej szkoły mogli budować więzi, świetnie się bawić, po prostu ze sobą być, cały dzień spędzając na świeżym powietrzu, biorąc udział w kalamburach, spacerach, zabawach i grach integracyjnych. Zabawy przygotowali uczniowie klasy 8, którzy wspaniale sprawdzili się jako animatorzy.

     • Poznaj Polskę - relacja z dwudniowej wycieczki

      Sprawozdanie z dwudniowej wycieczki zrealizowanej w ramach programu „Poznaj Polskę”

      Nasza szkoła zakwalifikowała się do udziału w projekcie Ministerstwa Edukacji i Nauki pt.: "Poznaj Polskę". Program ma na celu umożliwienie uczniom udziału w wycieczkach rozpowszechniających wiedzę o zabytkach, kulturze i historii naszego kraju. Otrzymaliśmy dofinansowanie w kwocie 10 tys. złotych na realizację dwudniowej wycieczki do Krakowa, Wadowic i Ojcowa. Wycieczka odbyła się w dniach 25 – 26 maja 2023 roku, a jej uczestnikami byli uczniowie klas IV -VII. Celem wyjazdu było poznanie miejsc związanych z historią Polski oraz patronem naszej szkoły – Karolem Wojtyłą.

     • Rocznica Nadania Imienia Szkole Podstawowej w Hucie Mińskiej

      18 maja to data przypominająca nam o urodzinach naszego Wielkiego Rodaka - Karola Wojtyły - Św. Jana Pawła II. 15 lat temu - 18 maja 2008 roku, właśnie on - Karol Wojtyła został patronem naszej szkoły. Z tej okazji społeczność szkolna, na czele z pocztem sztandarowym, uczestniczyła w uroczystej Mszy Świętej, którą celebrował ks. Wojciech Pancewicz - proboszcz parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Hucie Mińskiej. Po Mszy, Pan Dyrektor Piotr Matzanke w krótkim przemówieniu nawiązał do wydarzeń sprzed 15 lat, przypomniał tekst roty ślubowania i odniósł te słowa do tego, jak w obecnych czasach wypełniać nauczanie naszego patrona. Następnie wszyscy udaliśmy się do szkoły, by poczęstować się kremówkami ufundowanymi przez Pana Rafała Majewskiego - właściciela cukierni w Mrozach. Później, w zaciszu naszych sal lekcyjnych, wspominaliśmy życie i nauczanie naszego patrona odnajdując ich wpływ n

    • NABÓR NA KOLONIE PROFILATYCZNE
     • NABÓR NA KOLONIE PROFILATYCZNE

      Rozpoczynamy rekrutację uczestników kolonii profilaktycznych organizowanych przez Gminę Mińsk Mazowiecki. W tym roku postępowanie rekrutacyjne przeprowadzi komisja rekrutacyjna w oparciu o zasady ustalone w regulaminie naboru i rekrutacji, w ustalonych przez dyrektora Szkoły terminach.

      Formularze zgłoszeniowe dostępne są na stronie szkoły, w sekretariacie oraz u wychowawców.

     • ZAPRASZAMY NA PIKNIK RODZINNY

      Już dziś zapraszamy Państwa na Piknik Rodzinny.

      To już w niedzielę- 21 maja mnóstwo atrakcji dla całej rodziny!

      Zaczynamy o godzinie 13:00.

      Będzie to również świetna okazja do zwiedzenia naszej NOWEJ SZKOŁY.

     • We will rock you -wyjazd do teatru.

      Nowa galeria We will rock you -wyjazd do teatru. została dodana do albumu fotograficznego

      Anna Woźniak

      Muzyka łączy nie tylko pokolenia, lecz również rodziców, absolwentów, pracodawców i nauczycieli. Ostatni piątek upłynął Nam na wspólnym wyjeździe do Warszawy, podczas którego uczestnicy wycieczki mieli okazję udali się na przedstawienie do teatru muzycznego, tym razem do Teatru Muzycznego Roma na musical „We Will Rock You”.

  • ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU

  • Partnerzy

   • Gmina Mińsk Mazowiecki
   • {#1508} 1
   • {#1508} 2
   • {#1508} 3
   • {#1508} 4
   • RC Mazovia
  • Biuletyn informacji publicznej
  • DZIENNIK ELEKTRONICZNY

  • Godziny dzwonków

   Sobota 22.06.2024
  • DNI WOLNE OD ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH

    

   22 grudnia 2023

   29 kwietnia 2024

   30 kwietnia 2024

   02 maja 2024

   14 maja 2024

   15 maja 2024

   16 maja 2024

   31 maja 2024

    

  • Galeria zdjęć

    brak danych
  • Liczba wizyt

   liczba odwiedzin: 4517863