• INTEGRACYJNA WYCIECZKA KLAS 6, 7 I 8 NA MAZURY.

Kilka wspólnych zdjęć.

W dniach 9 i 10 września 2021 r. uczniowie klas: 6, 7 i 8 wyruszyli spod szkoły razem z wychowawcami: Panią Hanną Jackiewicz i Panią Magdaleną Książek oraz Panią Hanną Biedruna-Kudź i zaprzyjaźnionym kierowcą Panem Mariuszem Parolem do Ośrodka Rekreacyjno-Wypoczynkowego GWAREK w Pięknej Górze.

• Spotkanie klasy VIII z radcą prawnym.

Uczniowie kl.VIII w ramach zajęć z doradztwa zawodowego uczestniczyli w spotkaniu z radcą prawnym.

Tematem prelekcji naszego gościa była historia jego ścieżki edukacyjno-zawodowej. Młodzież mogła usłyszeć informację o predyspozycjach do zawodu prawnika, a także drodze edukacyjnej zawodu. Spotkanie to przyczyniło sie do budowania świadomości zawodowej uczniów, a także zwiększenia motywacji do nauki. Ponadto wizyta ta udowodniła uczniom, że warto szukać w sobie życiowych celów i konsekwentnie dążyć do nich.

• SPOTKANIA Z RODZICAMI

Szanowni Państwo,

Poniżej przedstawiamy harmonogram spotkań organizacyjnych z rodzicami dzieci z poszczególnych grup przedszkolnych:

• SKRZATY - 3LATKI

26 sierpnia 2021 (czwartek) godz. 17:00

• TYGRYSKI – 4LATKI

30 sierpnia 2021 (poniedziałek) godz. 17:30

• PSZCZÓŁKI – 4/5LATKI

30 sierpnia 2021 (poniedziałek) godz. 17:15

• school
          • Wyprawka dla Pierwszaka

Drodzy Pierwszoklasiści !

Od pierwszego września dołączycie do naszej " szkolnej rodzinki", stając się uczniami klasy pierwszej. Rozpoczniecie podróż do świata wiedzy, a my nauczyciele zadbamy o to, by podróż ta była bezpieczna i pełna pozytywnych wrażeń. Będziemy Was wspierać w pokonywaniu trudności i towarzyszyć Wam w zdobywaniu umiejętności i wiadomości z edukacji, które pozwolą Wam rozwijać Wasze pasje i zainteresowania. Wspólnie przeżywać będziemy radości i sukcesy każdego z Was.

• GMINNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

W dniach 17-18 czerwca na boiskach w Hucie Mińskiej odbędzie się Turniej Piłki Nożnej organizowany przez GSK TYGRYS HUTA MIŃSKA. Zawodnikami będą uczniowie szkół gminnych.

ZACHĘCAMY DO KIBICOWANIA!

• NIE BÓJ SIĘ SPISU!

Myśl samodzielnie i nie bój się spisu! To nie boli

Nie chcesz się spisać? Uważasz, że spis jest niepotrzebny? Twierdzisz, że to nielegalna inwigilacja i państwo chce znać twój majątek albo wykorzystać zebrane dane do celów podatkowych? Jeśli masz opory, żeby wziąć udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 (NSP 2021), przeczytaj, dlaczego warto to zrobić. Dowiedz się, co zyskasz uczestnicząc w spisie, a co stracisz odmawiając udziału.

• SKRZATY dla Mamy i Taty

Serce puka raz i dwa to dla Ciebie mamo gra! Serce puka raz i dwa to dla Ciebie tato gra! W tym szczególnym dniu Skrzaty składają swoim Kochanym Rodzicom najserdeczniejsze życzenia oraz przesyłają moc całusów! Zapraszamy do obejrzenia krótkiego występu przygotowanego przez nasze maluszki.
        • XIII ROCZNICA NADANIA IMIENIA SZKOLE

18 maja 2021 roku świętowaliśmy XIII rocznicę nadania imienia Szkole Podstawowej. W 101 rocznicę urodzin wspominaliśmy postać naszego patrona Karola Wojtyłę - Papieża Jana Pawła II uczestnicząc najpierw we Mszy Świętej, następnie uczniowie młodszych klas wykonywali plakaty i różne prace plastyczne dotyczące naszego patrona, starsi przygotowywali różne prezentacje multimedialne oraz nagrywali piosenki. Całości obchodów rocznicowych dopełniła konsumpcja kremówek zasponsorowanych przez Pana Rafała Majewskiego - właściciela cukierni w Mrozach.

• Rachmistrz telefoniczny – o co zapyta i czy można odmówić rozmowy?

Osobom, które nie spisały się jeszcze w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 (NSP 2021), pomogą rachmistrzowie telefoniczni. Od początku maja zaczną dzwonić do mieszkańców z nr telefonu 22 828 88 88. Ze względu na wspólne zdrowie jest to obecnie jedyna forma pracy rachmistrzów. Warto wiedzieć wcześniej, jakich pytań się spodziewać i czy możemy prosić rachmistrza o inny termin rozmowy.

• Grafik nauki hybrydowej od 17.05.2021 do 30.05.2021

Organizacja pracy szkoły od 17.05.2021

Szanowni Pastwo!

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 29 kwietnia 2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, od 17.05.2021 uczniowie klas 4-8 rozpoczną naukę w tak zwanym trybie hybrydowym, polegającym na tym, że 50% uczniów pracuje w trybie stacjonarnym, a 50% kontynuuje naukę w trybie zdalnym.

• Wznawiamy zajęcia tenisa stołowego

Od 5 maja 2021 wznawiamy zajęcia tenisa stołowego.

Gramy w poniedziałki i środy od godziny 19.00.

Oto lista najważniejszych zalet:

• Tenis stołowy pomaga spalić kalorie, poprawia twoją zwinność i kondycję.

• Jest świetnym sportem dla dzieci, rozwija ich inteligencję i zwiększa koordynację ruchową.

• ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU

• Gmina Mińsk Mazowiecki