• Klasy 1-3 wracają do szkoły!
     • Klasy 1-3 wracają do szkoły!

     • Szanowni Państwo.

      Zgodnie z komunikatem Ministra Zdrowia, od wtorku 04.05.2021 uczniowie klas 1-3 wznawiają naukę stacjonarną w szkołach.  Zajęcia realizowane będą zgodnie z planem zamieszczonym w dzienniku lekcyjnym. Ustalony plan lekcji obowiązywać będzie do momentu powrotu klas 4-8 do szkół. Dzieci przychodzą do szkoły w  następującym porządku.

      • Uczniowie klasy 1 na godzinę 7:50
      • Uczniowie klasy 2 na godzinę  8:10
      • Uczniowie klasy 3 na godzinę 8:00

      Podczas pobytu w szkole obowiązywać będą procedury higieny ustalone na terenie szkoły. Dokumenty | Szkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły w Hucie Mińskiej z/s w Cielechowiźnie (sphuta.edu.pl)  Dodatkowo oczekujemy od Was drodzy rodzice, że wyposażycie dzieci w maseczki ochronne dopasowane rozmiarem i oznaczone inicjałami lub imieniem tak, aby uniknąć omyłkowego założenia nie swojej maseczki. (Dzieci zakładać będą maseczki na polecenie nauczyciela.) Proszę o przeglądanie komunikatów na stronie szkoły i w dzienniku elektronicznym.

      Piotr Matzanke

    • Spisz się przez Internet i wygraj samochód!
     • Spisz się przez Internet i wygraj samochód!

     • Biorąc udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 (NSP 2021) przez Internet, nie tylko realizujesz obywatelski obowiązek, ale również masz szansę na spełnienie motoryzacyjnego marzenia! Główną nagrodą loterii NSP 2021 są samochody osobowe.Oprócz auta można wygrać również bony na zakupy o wartości 500 zł lub 1000 zł.

       

      Spisując się przez Internet zyskujesz szansę na wygranie jednej z wielu nagród. Nie czekaj do ostatniej chwili! Spisz się, pobierz unikatowy kod i zgłośchęć udziału w loterii NSP. 

       

      WAŻNE – do udziału w loterii wymagane jest posiadanie konta poczty elektronicznej (e-mail), na które wysyłany jest unikatowy kod.

       

      Jak wziąć udział w loterii?

       

      To proste:

      - wejdź na stronę https://spis.gov.pl/i spisz się w dogodnej dla siebie chwili,

      - po zakończeniu formularza spisowego, potwierdź chęć uczestnictwa w loterii,

      - pobierz i zachowaj unikatowy 10-znakowy kod uprawniający do udziału w loterii,

      - zgłoś go na stronie https://loteria.spis.gov.pl/w terminie od 22 kwietnia do 7 lipca 2021 r.

      - oglądaj transmisje online z losowań na YouTube i Facebook na profilach GUS i sprawdź, czy wygrałeś!

       

      Im wcześniej spiszesz się przez Internet i zgłosisz do loterii, tym masz więcej szans na wygraną - będziesz uczestniczyć w większej liczbie losowań! Osoby, które zgłoszą kod do loterii najpóźniej do 5 maja 2021 r. wezmą udział we wszystkich 7 losowaniach.

       

      Terminy losowań i szczegóły sprawdzisz w regulaminie dostępnym na stronie https://loteria.spis.gov.pl/. Będzie o nich też przypominać Główny Urząd Statystyczny w swoich mediach społecznościowych.

       

      Pierwsze losowanie już 7 maja!

       

      Co można wygrać?

       

      Nagrodami w loterii będąbony na zakupy o wartości 500 zł lub 1000 zł. W losowaniu finałowym, które odbędzie się 14 lipca 2021 r., do szczęśliwców trafi 16 samochodów osobowychToyota Yaris - po jednym dla każdego województwa.W losowaniu finałowym wezmą udział wszystkie zarejestrowane zgłoszenia.

       

      Nie zwlekaj! Spisz się przez Internet już dziś na https://spis.gov.pl/i zwiększ swoje szanse na wygraną!

       

      Jeśli masz pytania, zadzwoń na infolinię loterii dostępną pod numerem 22 871 99 21 (czynna w dni robocze w godz. 9.00–17.00, koszt połączenia zgodnie z taryfą operatora) lub poszukaj informacjina stronie https://loteria.spis.gov.pl/.

       

      Organizatorem loterii jest Unique One sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

    • POWIATOWY KONKURS FOTOGRAFICZNY
     • POWIATOWY KONKURS FOTOGRAFICZNY

     •  

      Zachęcamy do udziału w powiatowym konkursie fotograficznym "Wiosna w naszych lasach" organizowanym przez Zespół Szkół im. Marii Skłodowskiej–Curie w Mińsku Mazowieckim. Konkurs realizowany jest pod honorowym patronatem Nadleśnictwa Mińsk i Nadleśnictwa Łochów.

       

      REGULAMIN KONKURSU

       

    • Jak wziąć udział w Narodowym Spisie Powszechnym 2021?
     • Jak wziąć udział w Narodowym Spisie Powszechnym 2021?

     • Spis jest naprawdę łatwy! Wystarczy wejść na stronę internetową Narodowego Spisu Powszechnego 2021 (NSP 2021) oraz skorzystać z wygodnej i bezpiecznej aplikacji spisowej. Zrób to jak najszybciej!

      Z obowiązku spisowego Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021(NSP 2021) możemy się wywiązać już od 1 kwietnia. Wtedy zacznie działać aplikacja spisowa NSP 2021 – podstawowa i OBOWIĄZKOWA metoda spisu. Nie warto z tym zwlekać!

      Do aplikacji zalogujemy się korzystając z Krajowego Węzła Identyfikacji Elektronicznej lub podając numer PESEL wraz z nazwiskiem rodowym matki. Dla cudzoziemców bez numeru PESEL przewidziano odrębny tryb logowania z wykorzystaniem poczty e-mail.

      Nie masz komputera? Pomogą urzędnicy

      Osoby, które nie mają komputera lub telefonu z Internetem, mogą poprosić o pomoc najbliższych lub udać się do Urzędu Gminy lub Miasta i zgłosić chęć udziału w NSP 2021.  Na spisującą się osobę będzie czekać specjalnie przygotowany komputer z dostępem do sieci internetowej. W razie pytań lub problemów wsparciem będzie służyćwyznaczony do tego pracownik Urzędu.

      Ze względu na sytuację epidemiczną warto wcześniej sprawdzić telefonicznie dostępność punktu spisowego i umówić się w Urzędzie na konkretną godzinę.

      Można również spisać się przez telefon dzwoniąc na infolinię spisową pod nr 22 279 99 99.

      Rachmistrz ostatnią deską ratunku

      Jeśli z ważnych powodów nie spisaliśmy się przez Internet – w domu lub w Urzędzie Gminy/Miasta – musimy spodziewać się telefonu od rachmistrza lub jego wizyty. WAŻNE – gdy skontaktuje się z nami rachmistrz,nie możemy już odmówić udziału i musimy się spisać. Z tego względu –podkreślmy to raz jeszcze – warto spisać się samemu przez Internet w dogodnym dla nas terminie.

      Więcej informacji: https://spis.gov.pl/