• DZIEŃ ADAPTACYJNY DLA TRZYLATKÓW

• Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci przyjęte do grupy trzylatków do uczestnictwa w spotkaniu adaptacyjnym, które odbędzie się we wtorek 31 sierpnia o godzinie 10:00

• SPOTKANIA Z RODZICAMI

• Szanowni Państwo,

Poniżej przedstawiamy harmonogram spotkań organizacyjnych z rodzicami dzieci z poszczególnych grup przedszkolnych:

• SKRZATY  - 3LATKI

26 sierpnia 2021 (czwartek) godz. 17:00

• TYGRYSKI – 4LATKI

30 sierpnia 2021 (poniedziałek) godz. 17:30

• PSZCZÓŁKI – 4/5LATKI

30 sierpnia 2021 (poniedziałek) godz. 17:15

• ZUCHY – 6 LATKI

30 sierpnia 2021 (poniedziałek) godz. 17:00

LISTY_DZIECI_Z_PODZIALEM_NA_GRUPY.pdf

• school
          • Wyprawka dla Pierwszaka

• Drodzy Pierwszoklasiści !

Od pierwszego września dołączycie do naszej " szkolnej rodzinki", stając się uczniami klasy pierwszej. Rozpoczniecie podróż do świata wiedzy, a my nauczyciele zadbamy o to, by podróż ta była bezpieczna i pełna pozytywnych wrażeń. Będziemy Was wspierać w pokonywaniu trudności i towarzyszyć Wam w zdobywaniu umiejętności i wiadomości z edukacji, które pozwolą Wam rozwijać Wasze pasje i zainteresowania. Wspólnie przeżywać będziemy radości i sukcesy każdego z Was.

Czekamy na Was i już cieszymy się na wspólne spotkanie. Poniżej znajdziecie listę rzeczy niezbędnych dla ucznia klasy pierwszej. Z pewnością będziecie towarzyszyć swoim Rodzicom w szkolnych zakupach. Życzę Wam rozważnych wyborów i wielu pozytywnych emocji przy gromadzeniu przyborów, które niebawem spakujecie do szkolnego plecaka.

Do zobaczenia

Wychowawczyni klasy 1