• Etap diecezjalny konkursu „Cud nad Wisłą – dzieło Bożej Opatrzności”

• Dnia 16 stycznia 2020 roku w Szkole Podstawowej nr 2, im. Michaliny Chełmońskiej-Szczepankowskiej  w Słupnie k. Radzymina odbył się etap diecezjalny konkursu „Cud nad Wisłą – dzieło Bożej Opatrzności”, w którym brali udział nasi uczniowie z klasy 8 – Kacper Romanyszyn i Konrad Miąsek. Mimo, że medali nie przywieźliśmy, to, jak powiedział ks. bp Marek Solarczyk, wszyscy uczestnicy (a było ich 97) są zwycięzcami, bo zmierzyli się z szerokim zakresem materiału, własnym stresem oraz zdobyli nowe doświadczenia i wiedzę. Dziękujemy chłopcy za reprezentowanie naszej szkoły na forum diecezji.

Irena Nowak

• Jasełka w kościele MBNP w Hucie Mińskiej

• W niedzielę 12 stycznia 2020 roku klasa 5, pod kierunkiem p. Ireny Nowak, wystawiła jasełka bożonarodzeniowe w kościel parafialnym w Hucie Mińskiej. Mimo, że nie było dekoracji i scenariusz został "okrojony", to wierni uczestniczący w Eucharystii i oglądający przedstawienie byli zachwyceni, wręcz wzruszeni występem uczniów. Kochani uczniowie klasy 5 dziękuję za Wasze zaangażowanie i występ zarówno w szkole, jak i w kościele - Irena Nowak